Gizlilik Politikası

Bankatic adlı siteyi kullanan kişiler aşağıdaki politikaları kabul etmiş sayılmaktadır.

1. Sitemizde yayınlanmakta olan her türlü bilgi, makale ve dokümanlar site editörleri tarafından kişisel incelemelere bağlı olarak oluşturulmaktadır. Bu içerikler nedeniyle ortaya çıkacak problemlerden sitemiz sorumlu değildir.

2. Bankatic sitesindeki yayınlara yorum yaparken kullandığınız e-posta adresi, isim, telefon numarası ve IP adresi gibi bilgiler adli makamlar haricinde kimseyle paylaşılmayacaktır.

3. Yayınlanan tüm içerikler Bankatic editörleri tarafından özgün bir şekilde oluşturulmakta olup DMCA sistemiyle lisanslanmıştır. Sitemizdeki yazıları ve görselleri kullanmak isteyen kişiler kaynak linki olarak sitemize yönlendiren bir bağlantı eklemek zorundadır.

4. Sitemizde paylaşılan yorumlar üçüncü şahıslar tarafından yazılmaktadır. Bu yorumların içeriğindeki haklardan Bankatic yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz.

5. Bankatic sitesinde yayınlanmakta olan içerikler üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler ve kurumlar iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirler. Hak sahipliğinin kanıtlanması üzerine ilgili içerik yayından kaldırılacaktır.

6. Bu sayfada bulunan gizlilik politikası uygun görüldüğü takdirde değiştirilebilir, eklemeler yapılabilir.

7. Bankatic sitesinde bulunan tüm makaleler ilgili bankaların resmi internet sitelerinden derlenmektedir. Bir içerik hakkındaki en doğru bilgiye ulaşmak için bankaların şubelerine gidebilir veya müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz.

8. Sitemizdeki içeriklerden faydalanmakta olan kullanıcılar yukarıdaki politikayı kabul etmiş sayılır.