Eylül 11, 2018

Genç Bankkart Kredi Kartı Özelliği Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Genç Bankkart Kredi Kartı Aktif Etme

Ziraat Bankası'ndan Genç Bankkart isimli banka kartını alırken kredi kartı özelliğini açtırmamış olabilirsiniz. Ancak fikrinizden vazgeçtiyseniz ve kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorsanız bu içerikteki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Ziraat Genç Bankkart kredi kartı açtırma nasıl yapılır diyenler için böyle bir içerik hazırladık. Umarız ki kredi kartı özelliği nasıl açılır diyenler içni faydalı olur.

Ziraat Genç Bankkart Kredi Kartı Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Genç Bankkart kredi kartı özelliği açma işlemleri için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.
  • Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini (444 00 00) arayın.
  • Aramayı gerçekleştirdikten sonra yönlendirmeleri geçip müşteri temsilcisine bağlanın.
  • Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtikten sonra Ziraat Genç Bankkart kullanıyorum ve kredi kartı özelliği aktif değil. Ben kartımın kredi özelliğini de kullanmak istiyorum diyin.
  • Sorununuzu bu şekilde anlattıktan sonra müşteri temsilcisi gereken işlemleri gerçekleştirecek ve kartınızın kredi bölümünü de aktif hale getirecektir.
Sık olarak yaşanmasa da imza gerektiğinden veya başka nedenlerden dolayı sizi şubeye de çağırabilirler. Kredi kartı özelliği bu işlemlerden sonra da aktif hale gelmezse son çare olarak banka şubesine gidip işlemi oradan da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde Genç Bankkart kredi kartı özelliği kapatma hakkında bir içerik de oluşturduk. Bağlantının üzerine tıklayıp içeriğe ulaşabilirsiniz.

Etiketler: genç bankkart kredi kartı aktif etme, ziraat genç bankkart kredi kartı açma, genç bankkart kredi kartı özelliği açma, genç bankkart kredi kartı özelliği aktif etme, genç bankkart kredi kartı özelliği nasıl açılır, ziraat bankası genç bankkart kredi kartı bölümü nasıl açılır

1 yorum:

  1. Merhaba kredi kartı özelliğini actirdiktan sonra atm den nakit olarak para çekebiliyor muyuz yoksa sadece pos cihazları ile mi alışveriş yapabiliyoruz?

    YanıtlaSil